A szolnoki játékos újabb szezonra készülhet a dunaújvárosiaknál.
A Dunaújvárosi Acélbikák szerződést hosszabbított Bánki Dáviddal. A nemrég a 22. születésnapját ünneplő jégkorongozó 2023-ban igazolt a jászberényi Lehel HC-tól a DAB-hoz. Bánki a legutóbbi Erste Liga-szezonban 30-szor lépett jégre, az UTE elleni győzelem során gólt lőtt, míg a FEHA19 otthonában gólpasszt jegyzett.
Bánki a DAB második hivatalosan is bejelentett mezőnyjátékosa Vadócz Bendegúz után.
