A miskolciak szerződést hosszabbítottak a szezon közben érkezett csatárral.
A DVTK Jegesmedvék megegyezett a közös folytatásról Mirko Djumiccsal. A szerb válogatott játékos a 2025/2026-os szezon közben érkezett Dunaújvárosból Misolcra, ahol 16 alapszkasz-mérkőzésen tíz gólt lőtt és két gólpasszt osztott ki, a negyeddöntő hét meccsén 1+3 pontot gyűjtött, míg az elődöntőben öt találkozón egy gólpasszt jegyzett. A csatár a klubhonlapon kiemelte: "A szezon legemlékezetesebb része egyértelműen a csapaton belüli hangulat volt. Voltak jobb és nehezebb időszakaink is, de a csapat egységes maradt egészen a végéig, és ezt különösen fontosnak tartom kiemelni."
Djumic a miskolciak tizenegyedik ismert játékosa Praták Dávid, Vokla Roland, Tóth Gergő, Tóth Balázs, Szirányi Bence, Kinloch Varga Noah, Lövei Dávid, Szalay Boldizsár, Csíki Hunor és Jason Pineo után.
