A 22 éves csatár továbbra is Székesfehérváron jégkorongozhat.
A FEHA19 bejelentette Farkas László szerződéshosszabbítását. A 22 éves csíkszeredai csatár a székesfehérvári utánpóltásban töltött éveit követően a 2022/2023-as Erste Liga-rájátszásban mutatkozott be a felnőttek között, tehát már az ötödik idénye vár rá az együttesben. Farkas a legutóbbi Erste Liga-alapszakaszban 22 mérkőzésen két gólt lőtt és kilenc gólpasszt osztott ki, míg a Corona Brasov elleni negyeddöntő négy meccsén három gólpasszt is kiosztott.
Magosi Bálint után Farkas László a FEHA19 második bejelentett játékosa a következő szezonra.
