A 25 éves hátvéd továbbra is Székesfehérváron játszhat.
A FEHA19 szerződést hosszabbított Dóczi Zsomborral. A 25 éves hátvéd tavaly nyáron érkezett a BJA HC-tól a székesfehérváriakhoz, ahol első Erste Liga-szezonjában az alapszakasz 21 meccsén három gólt lőtt és tizenhárom gólpasszt osztott ki, míg a negyeddöntők során négy találkozón két asszisztot jegyzett.
Magosi Bálint és Farkas László után Dóczi a FEHA19 harmadik bejelentett játékosa a következő szezonra.
