A 21 éves játékos továbbra is dunaújvárosi lesz, ellenben a 23 éves jégkorongozó elhagyja az Acélbikákat.
A Dunaújvárosi Acélbikák egy-egy maradót és távozót tett közzé. A piros-fehérek megegyeztek a közös folytatásról Csémi Dáviddal, aki a legutóbbi Erste Liga-szezonban 30 mérkőzésen egy gólt lőtt és négy gólpasszt osztott ki. Csémi az Acélbikák ötödik hivatalosan is bejelentett mezőnyjátékosa Vadócz Bendegúz, Bánki Dávid, Marat Saroka és Balázsi Márton után.
Mindeközben a csapat bejelentette Cseh István távozását: a 23 éves csatár két idényt követően hagyja el a DAB-ot, ahol a 2025/2026-os Erste Liga-kiírásban 29 mérkőzésen hét gólt lőtt és négy gólpasszt osztott ki. Csehhel kapcsolatban Ifj. Azari Zsolt klubmenedzser elmondta: "Az Acélbikák Sportkarrier Program büszke rá, hogy István 2 év alatt a lelkiismeretes edzésmunkájának és játékának köszönhetően bebizonyította, hogy megérett a profi szerződésre. Nálunk a lehetőségek rendkívül szerények, senkivel nem tudunk versenyezni a versenytársaink közül, ha valaki szeretne egy játékost, egész biztosan tud jobbat, mint mi."
