Bukor Rajmund továbbra is DEAC-os lesz

2026.06.23. 10:00 |

A 27 éves hátvéd az ötödik debreceni idényére készülhet.

A DEAC bejelentette Bukor Rajmund szerződéshosszabbítását. A négy hét múlva a 28. születésnapját ünneplő hátvéd 2022-ben igazolt Győrből Debrecenbe, ahol a legutóbbi Erste Liga-szezon alapszakaszában 32 mérkőzésen hat gólt lőtt és nyolc gólpasszt osztott ki, míg a negyeddöntő hét találkozóján 1+1 pontot gyűjtött. A játékos a klubhonlapon elmondta: "A magam részéről úgy hiszem, sikerült előrelépnem a pályán nyújtott teljesítményemben, ezt szeretném továbbvinni a következő a szezonra, és ha lehet, még egy szinttel feljebb kapcsolni. A nyaram nagyrésze a következő szezonra való készüléssel telik, de azért jut majd idő a pihenésre és kikapcsolódásra is."

Bukor a DEAC ötödik ismert játékosa Hetényi Zoltán, Vlagyiszlav Kulesov, Kreisz Brúnó és Haranghy Bence után.