Balázsi Márton dunaújvárosi marad

2026.06.24. 18:00 |

A 23 éves hátvéd továbbra is az Acélbikák játékosa lesz.

A Dunaújvárosi Acélbikák szerződést hosszabbított Balázsi Mártonnal. A 23 éves hátvéd 2025 nyarán igazolt a DAB-hoz, ahol első szezonjában 31 Erste Liga-mérkőzésen négy gólpasszt osztott ki. Balázsi a dunaújvárosiak negyedik hivatalosan is bejelentett mezőnyjátékosa Vadócz Bendegúz, Bánki Dávid és Marat Saroka után.