A 23 éves hátvéd továbbra is az Acélbikák játékosa lesz.
A Dunaújvárosi Acélbikák szerződést hosszabbított Balázsi Mártonnal. A 23 éves hátvéd 2025 nyarán igazolt a DAB-hoz, ahol első szezonjában 31 Erste Liga-mérkőzésen négy gólpasszt osztott ki. Balázsi a dunaújvárosiak negyedik hivatalosan is bejelentett mezőnyjátékosa Vadócz Bendegúz, Bánki Dávid és Marat Saroka után.
